Balon Çeşitleri

Doğum günü partileri, nişan, düğün, söz eğlenceleri kısacası tüm parti organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz harf folyo balonlarımızdan isterseniz tek harf şeklinde isterseniz de isim oluşturabilecek şekilde siparişlerinizi verebilirsiniz. 
Şişmemiş ve paket içerisinde gönderilen folyo balonlarımız için isterseniz aynı kategori içerisinde bulunan helyum tüplerden sipariş verebilir folyo balonlarınızı kendinizde rahatlıkla şişirebilirsiniz. Ya da size en yakın Pembe Atolye mağazalarını arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
Gold folyo balonlarımız dekorasyonlarınıza ayrı bir şıklık ve hava katarken süslemeleriniz için de çeşitlilik oluşturacaktır. 
Harf folyo balonları rakam folyo balonlarımız ile birlikte de dekorasyonlarınızda kullanabilirsiniz. Doğum günü için yaş ve tarihlerin yazılmasında, isimlerin baş harflerinde güzel bir ikili olan harf ve rakam folyo balonları tüm kutlamalarınızda tercih edebilirsiniz. 
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde siparişlerinizi sitemize üye olmadan da verebileceğiniz gibi, mağazalarımızdan da siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İNDİRİM
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)